Kawasaki TJ 53 E Motorlu El Tipi Sondaj Karot

İnka Yapı Taahhüt...

Kawasaki TJ 53 E Motorlu El Tipi Sondaj Karot

Motor Tipi : Air-cooled, 2-stroke, Single cylinder, Horizontal shaft
Silindir Sayısı : 1
Silindir Çapı x strok : 44 x 35 mm
Hacim : 53.2cm³
Maksimum Güç : 2.6 HP
Maksimum Tork : 3.0 Nm (2.21 ft.lbs) / 5000 rpm
Yakıt Deposu Kapasitesi (Litre) : 1.1 litres
     

Kawasaki TJ 53 E Motorlu El Tipi Sondaj Karot

KALİTE VE DÜRÜSTLÜK = İN-KA EL TİPİ KAROT VE SONDAJ SİSTEMLERİ

 

İn-Ka el tipi karot ve sondaj sistemleri kullanım alanları:

Mermer ve maden ocaklarında: Rezerv, ayna yüksekliği, mermer-maden kalitesi tespitlerinde in-ka el tipi benzinli sondaj karot makinelerini kullanmak ekonomik-hızlı ve kolay.

Arama – kurtarma çalışmalarında: İn-ka benzinli el sondaj sistemleri; arama-kurtarma çalışmalarında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Su tespiti: Su arama ve tespiti uygulamaları, İn-ka karotlu el sondaj sistemleri ile kolaydır.

Zemin Etüd: Jeoloji alanında, yapılmakta olan zemin etüdü uygulamalarında, in-ka el tipi karotlu sondaj sistemleri hızlı ve ekonomik çözümler sağlar.

Şehir içi ve şehirler arası yollarda: tabela-direk, aydınlatma lambaları ve korkuluk montaj işlemlerinde temel deliği açılması işlerinde İn-ka benzinli portatif/taşınabilen/seyyar el sondajı sistemleri ile çok kolaydır.

Baraj, gölet, karayolu şantiyelerinde, maden ve mermer ocaklarında çıkan blok kayaların üzerinde delik açılması işlemlerinde, in-ka el tipi karot sondaj makineleri işletme maliyetlerini düşürür.

İn-ka el tipi benzinli karotlu sondaj sistemlerinde; 2 ve/veya 4 zamanlı (kawasakı honda-stahlmann-stahlmac-General Power) benzinli motor kullanılmasından dolayı başka bir enerji gücüne (elektrik) ihtiyaç duyulmamaktadır.

İn-ka seyyar el sondajı sistemlerinin nakliyesi/taşınması çok kolaydır. İn-ka benzinliel sondaj sistemleri binek bir aracın bagajına kolaylıkla sığmaktadır. Taşıma çantaları ile, her türlü arazilerde, insan gücü ile rahatlıkla taşınabilmektedir.

İn-ka el tipi portatif sondaj karot sistemleri doğaya zarar vermez, uygulama yapılacak lokasyon sahasına ulaşılması için, yol açma işlemi gerektirmez.